Půjčka po mobilu

Stačí jen mobilní telefon a vaše půjčka se může už brzy stát realitou

Pár minut času, mobilní telefon v ruce. Nemluvíme o ničem jiném než o nebankovním mikroúvěru, který bude vyřešit drobné finanční problémy v rodině. Nezaplacené složenky, nákup potravin do příští výplaty, ale i jakýkoliv jiný výdaj. Jednoduše, bez zbytečných administrativních kroků, ale také bez rizika. Stačí si jen dobře vybrat, a to nejen podle úrokové sazby.

Termín splatnosti lze za poplatek odložit, půjčka po mobilu je bez problémů

Pokud nebudete mít možnost svůj závazek splatit včas, rozhodně tu ještě není první volbou exekuční řízení. Naopak, stačí spolupracovat a prodloužit si za menší poplatek (nejčastěji v řádu stokorun) termín splatnosti o další týden, případně i déle. Půjčka po mobilu lze nastavit přesně podle vašich představ, mantinelem tu jsou jen nabídky nebankovního poskytovatele. Minimálně tisíc korun, díky čemuž se zaplatí poslední měsíční účet za mobilní telefon a internet. Klidně ale také tři tisíce, které pomohou uhradit nákup potravin do další výplaty, která bude až příští týden. Možností je tu dost!

Výhody, které na vás čekají při věrnosti jednomu poskytovateli

Slyšeli jste někdy o takzvaných věrnostních bonusech? Ty jsou tu pro všechny, kteří se vracejí k poskytovateli, u nějž jsou spokojeni. Znamená to například, že dostanou slevu na úrokové sazbě, díky níž ušetří nemalé prostředky. Někdy jde také o prodloužení splátkového kalendáře bez dalších poplatků. Co dalšího je výhodou půjčky, která se sjedná jednoduše online?

  • Minimální administrativa. Krátký kontaktní formulář se základními osobními údaji, číslem bankovního konta a občanského průkazu. Jinými slovy, stohy formulářů tu nečekejte!
  • Vyřízení je otázkou několika minut. Zcela bez starostí, bez nutnosti vydat se osobně na pobočku a utrácet za pohonné hmoty nebo MHD. A časová úspora zcela k nezaplacení.
  • Diskrétnost nadevše. Nikdo nebude vědět, že si půjčujete. Prvotřídní šifrování dat je samozřejmostí, na kamenné pobočce vás z principu také už nikdo nezahlédne.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *